glebogryzarka.eu

Zakładanie Trawników

Zakładanie Trawników

Zakładanie trawnika

Oferujemy zakładanie trawnika krok po krok, gdzie każdy etap pracy jest dokładnie zaplanowany i realizowany z dbałością o wszystkie szczegóły. Od przygotowania ziemi pod trawniki, aż po siew profesjonalnym siewnikiem do trawy. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.

Posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu pielęgnacji trawników. Prawidłowa pielęgnacja trawnika to klucz do jego długowieczności. Nasze metody, w tym aeracja trawnika oraz wapnowanie trawnika, zapewniają, że Twoja trawa będzie zdrowa i odporna na niekorzystne czynniki, takie jak chwasty na trawnikach, ulewy, czy gradobicia.

Dysponujemy zaawansowanymi narzędziami ogrodowymi. To właśnie dzięki nim nasza praca w zakresie zakładania trawnika staje się szybka i efektywna. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na precyzyjne podlewanie ogrodu oraz wybór odpowiednich nawozów i nasion do trawników, które są fundamentem dla zdrowego wzrostu.

Zakładanie trawnika Śląsk z glebogryzarka.eu — dlaczego warto?

Zapewniamy:

Pełne bezpieczeństwo

Nasze metody zakładania trawnika i ogrodu zapewniają bezpieczny rozrost trawy oraz innych roślin. Wszystko to za sprawą narzędzi( siewnik spalinowy), które sprawiają, że nasiona umieszczamy na odpowiedniej głębokości w sposób, aby nie były narażone na przesuszenie i wydziobanie przez ptaki.

Badanie pH

Dla Klientów, którzy zdecydowali się przeprowadzić zakładanie trawnika od początku, oferujemy kompleksowe badanie pH gleby profesjonalnym narzędziem. Po zbadaniu pH przystępujemy do wyrównania normy, jeżeli jest ona za niska lub zbyt wysoka, po to, by zapewnić jak najlepsze miejsce i warunki do rozrostu zasadzonej trawie.

Wyłącznie sprawdzone nasiona

Zajmujemy się zakładaniem trawników z siewu z najlepszych mieszanek na rynku. Nasiona pozyskujemy z bezkonkurencyjnej firmy Barenbrug. Jako jedni z nielicznych w Polsce stosujemy metodę siewu z użyciem specjalnego wału Landzie Compost do zasypania ziaren trawy. Dzięki tej metodzie zakładanie trawnika (w tym nawożenie trawnika) staje się znacznie prostsze, a wzrost trawy znacznie efektywniejszy. Nasiona kiełkują bardzo szybko — zadowalające efekty Klient otrzyma już po 4-5 tygodniach od rozpoczęcia usługi zakładania trawnika.

Tutaj również chcemy zaznaczyć, że trawniki z siewu jest zdecydowanie trwalszy oraz bardziej odporny na choroby niż trawniki z rolki.

Nasza misja

Naszą misją jest przekształcenie każdego kawałka ziemi w perfekcyjny trawnik ogrodowy. Jedną z naszych wiodących usług jest zakładanie trawników. Specjalizujemy się w zakładaniu ogrodów dla naszych Klientów, dostarczając usługi, które łączą specjalistyczną wiedzę, doświadczenie i pasję do natury.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci stworzyć trawnik, który przekroczy Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć przygodę z zakładaniem ogrodu i cieszyć się przestrzenią i pięknem, które każdego dnia przyniosą radość i relaks!

Usługi zakładania trawnika świadczymy w województwie śląskim oraz opolskim. 

Działamy na terenie województwa  śląskiego, opolskiego w szczególności w takich miejscowościach jak: Wodzisław Śląski,Pszów,Rydułtowy,Radlin  Rybnik, Żory, Racibórz, Jastrzębie Zdrój,Gorzyce, Mszana,Gliwice, Knurów, Czerwionka-Leszczyny,Pszczyna, Ruda Śląska,Zabrze, Chorzów, Katowice, Bytom, Sosnowiec,Dąbrowa Górnicza,Tychy Mysłowice, Mikołów, Tanrowskie Góry,Lubliniec, Częstochowa, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Łaziska Górne, Orzesze, Wisła,Cieszyn,Ustroń, Radzionków,Pyskowice,Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Opole,Głubczyce,Krapkowice,Prudnik, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Kluczbork, Strzelce Opolskie,Namysłów,  Głuchołazy, Olesno, Opole i  okolice.

 

 

 

Jestem zainteresowany ofertą

 

 Metoda zakładania trawnika na zasyp za pomocą wału Landzielanzie

 

Lanzie1

https://glebogryzarka.eu/files/l2.jpeg

 

Trawa Barenbrug

 Trawa Barenbrug po około 5 tygodniach Wodzisław ŚląskiTrawa Barenbrug

 Trawa barenbrug po około 4 tygodniach Wodzisław Śląski

Trawa Barenbrug

 

Trawa Barenbrug

trawnik

trawnik

wz1

 

tar2

trawnik przed

trawnik po 2 miesiącach

 Zakładanie trawników Rybnikprzed wykonamiem

po realizacji trawnik

miesiąc po realizacji